Nikdy nebudu týrat pejsky,kočky a jiné živé tvory!

Duben 2010

Muj pejsek a neco o nem

17. dubna 2010 v 19:58 | Laurika
Takže udaje mího pejska :

Plemeno : Hovawart
Jméno : Aron
Vek : 2 roky
Narozeniny : 4 kvetna 2008
Povaha : Strážní

Neco o plemenu hovawart :

Plemeno hovawart je puvodu Nemeckýho protože :

Hova- (der Hof = dvůr) a -wart (der Wächter = strážce)

Je to strážní pes který vás chrání a dá za vás svuj vlastní život. Je k vám milý a miluje vás stejne jako vy jeho. Velké psy jsou nejlepší kamarádi (jsou i nejzlatší kdyš jsou štenátkaaa) ale i malé psy dokážou potešit. Máme svýho pejska rádi a cenníme jsi ho. Tady je ješte jeho fotkyy :

Aroneek
Ari
Aronek

Aronek cvičí :-)
Aronek
Aronek na Kolibe
Kuk kdo tam je? Hav hav!
Ariki malé šťeňátko
Aronek
Co to tam je? Krtek? KDO!!?? Hav hav!

Telefonní mánie

10. dubna 2010 v 14:13 | Laurika
Telefonní mánie postihne každýho který má mobilní telefon. Já sem sama svetkem a mám telefon už 2 roky a porád ale porád s nim telefonuju a hraju se na nem a nekdy s ním i fotím. I moji mámu tatku aneb bráchu to postihlo. TO JE NEZASTAVITELNI!! Jenom pejsci se toho uchrání a diví se co to máte porád v ruce. Asi proto je pejsek nejlepší prítel človeka!Venuje vám víc času než vy telefonu! A tady je ješte nejakej obrázeček na rozveselení :
Pejsek s loptičkou

Nejlepší stránky jake znam

4. dubna 2010 v 11:10 | Laurinka
Znám pár super stránek tady jsou ale určite je navštivte :

Clubpenguin (www.clubpenguin.com) - Supr stránka kde ovládáte tučnáka, mužete mu kupovat veci a puffle (zvírátko) je tam i membr. Ale i kdyš ho nemáte mužete mnít za rok dost oblečení a tak... Zbírají se tam piny. Mate tam igloo ale nemužete jsi koupit nábytek ten je jenom pro membri. Puffle si mužete  koupit 2 ale membri i víc. Máte tam takove animace a s penguinem mužete delat to co chcete. Mužete si pridat i kamarády. Je to COOL stránka a jestli chcete vedet víc tak se juknite na www.club-penguin.cz = Nejlepší stránka o clubupenguin jakou znám :)


Pandanda (www.pandanda.com) - Tady ovládáte pandu s ktrou mužete delat srandovní veci. Mužete ji oblíkat, koupit jí draka ale ten drak! Toho jsi mužou kopit jenom membri. Jenom kdyš na velikonoce nazbíráte po cele pandande 100 vajíček si mužete u velikonočního králíčka kopit vajíčko draka aneb jine veci. Ale máte tam domeček kterí jsi mužete zarídit 2 vecma. 1 bílou stoličkou a 1 barevným kobercem. Mužete si pridávat i kámoše. Mužete s pandou i spát, sedet, mávat packou a jiné. Je to GOOD stránka :)


Facebook (www.facebook.com) - Každej ho snad zná. Jsou tam registrovaní i známý lidé. Mužete si tam psát s práteli a hrát hry. Taky když jste už registrován/a tak jsi mužete vytvorit takovou facebookovou stránku o firmne nebo celebrite proste je to hustá stránka :)

Hotmail (www.hotmail.com) - Nejlepší e-mail jakej znám. Príde tam pošta za pár vterin jsou tam hezcí smajlíci a hlavne pracuje rychle (to znamená že se načítá rychle) je to supr e-mail :)

Seznam (www.seznam.cz) - Supr český e-mail ale má i pár chyb ale dají se prehlédnout. Je málem stejnej jako hotmail, ale... No vždyť se to nedá posoudit kouknite se tam sami ale je taky dobrej tenhle seznamíík :)

Blog (www.blog.cz) - Blog už asi znáte kdyš tedka na nem čtete muj článek ale stejne vám o nem neco reknu. JE SUPR!! Konec :) :) :)


Alík (www.alik.cz) - No tady si taky mužete psát s práteli omalovavat jsi, hrát hry, jít jen tak na pokec, mnít vlastní poštovou schránku a mužete i poslouchat pohádky. JE TO GOOD :)  


Tedka ješte nejaké Slevonské kdyš jsem tedy tá Slovenka XD :


Môj psík (www.mojpsik.sk) - Nedovolí ti rodiče koupit jsi vlastního pejska? Tak neváhej a navšiv tuhle stránku a vychovej jsi pejska podle svého výberu. Chatuj jsi s uživatelmi a pridávejte jsi nové a nové kámoše. Mužete taky psát i na nástenku nebo forum. JE TO SUPR STRANKA :)

4ever (www.4ever.sk) - Proste tam dáváte obrázky koukáte jsi tam vtipy chatujete pridáváte jsi kamarády. JE TO COOL


Všechny tyhle stránky jsou nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej na svete :) !
labečka