Nikdy nebudu týrat pejsky,kočky a jiné živé tvory!

Prosinec 2009

Štastné Vánoce!

13. prosince 2009 v 12:16 | Laurika
Ahoj! Vím, jak se tešíte na Vánoce! A vím že chcete mooc dárků ale hlavně aby byla vaše rodina zdravá a štastná. Poradím vám jak si vyrobit hezké přáníčko! Pomůcky : Tvrdý malý papír, tužka, pastelky fixky atd, obrázek, lepidlo a nůžky. Z malého papíru zložte přáníčko. Dovnitř si na jednu stranu něco namalujte třeba... Rodinu a na druhou stranu napište přání. Například : Štastné a veselé vánoce (mami,tati)! Přeju vám aby ste byly zdraví a hlevne štastní! Váš/Vaše (napíšeš svoje jméno)! Doporučuju to napsat barevne! Pak přáníčko zavřete a překlopte ho na konec. Tam si nalepte lepidlem fotku třeba.... Pejska, kočičky v čepičkách. Stromeček, dárek to je vánoční taky! Něco si pohledejte třeba na internetu nebo kdiž ěco máte doma vystřihnite to a nalepte. Pak pod to napište : Od (vaše jméno). A hlavní strana! Na to nesmíme zapomenout! Tam můžete namalovat to co se vám tam bude hodit! S tímhle si musíte poradit vy! A hlavne jsou vánoce tak vánoční! PS : To třeba myslím jako například nemusí tam být to co sem napsala!

Delfíni štestí

12. prosince 2009 v 19:01 | Laurika
Dej si je na blog a přinesou ti štestí. Ale pokud si je tam nedáš odjede tvoje štestí na 4 roky!

Pár super stránek

12. prosince 2009 v 17:29 | Laurika
Takže! Znáte tyhle suprrr stránky? www.clubpenguin.com, www.alik.cz, www.smajlíci.cz, www.google.sk (ten google může namísto sk mnít : Com a cz), www.youtube.com a znám jich víc ale to by bil dlooouhhýýý článek! Naschle a ješte tady obrázek na stáhnutí :

Jen tak pro zábavu

11. prosince 2009 v 19:21 | Laurika

Takže napíšu vám neco o MÉM blogu. Vitvořila sem ho na základ HOVAWARTŮ a jiních veci. I jméno má z hovawarta : www.hovi.blog.cz .Hovi! Můj hovawart se jmenuje Áron . Doufám že se vám líbí. Své komentáře a názory na můj blog zanechávejte na tomhle článku prosím.  Dekuju za návštevu mého blogu !  Mnejte se!


Michael Jackson

11. prosince 2009 v 16:07 | Laurika
Takže ted se seznámíte z králem popu! S kým asi? Z Michaelem Jacksonem! Je supr i písen kterou ted uvidíte a jmenuje se Bad!

Dominika Stará

11. prosince 2009 v 14:14 | Laurika
Takže! Dáme si pauzu od nej spěváků a spěvaček! Ted se vám tady objeví fotka mladé SuperStar hvězdy Dominiki Staré :

Hannah Montana

11. prosince 2009 v 14:08 | Laurika
Tak znovaa jááá! Ted se vám přectaví Hannah Montana a jí písnička Best of both world!


Freddie Mercury

10. prosince 2009 v 21:23 | Laurika

Je supr že?! Freddie Mercury A jeho známá písnička : Don't Stop Me Now a text abyste si mohi spívat :-)

Můj pejsáánek

10. prosince 2009 v 21:08 | Laurinka
Taakžee....Fotka mího pejsánka co dále napsat?!


Nej kámošky

10. prosince 2009 v 20:49 | Laurika
Ahooj! Mám jednu nejlepší kámošku Kristínku. Je supr chodíme spolu do školy a vždycky si z ní pokecáme. Na tomhle obrázku to sme my dve :-)